AC Heating Dotace

DOTACE

Tepelné čerpadlo s dotací. Pomůžeme vám s celým dotačním procesem. Vy tak budete moci získat i více než sto tisíc korun na vytápění svého domu.

Aktuální dotační programy Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám vám pomohou ušetřit nemalou finanční částku spojenou s vytápěním.

Vezmeme si na starost posouzení podkladů, zpracování a podání žádosti i zajištění veškerých dokumentů včetně odborného návrhu. Zajistíme vám návrh i samotnou montáž tepelného čerpadla a pomůžeme vám získat dotaci na vytápění i v roce 2022.

S celým procesem vám pomůžeme.

Kotlíkové dotace

Využijte i vy šanci, získat podporu na nové topení od státu.

Kotlíková dotace se vztahuje na výměnu starého kotle na tuhá paliva s ručním podáváním za tepelné čerpadlo. Starý kotel musí být v emisní třídě 1 a 2. MŽP připravilo novou výzvu Kotlíkových dotací pro rok 2022.

Zajímá vás zda a jak budete moci ve vašem kraji žádat o dotaci na tepelné čerpadlo v roce 2022? Podmínky a možnosti kotlíkových dotací na tepelné čerpadlo jsme shrnuli na našem blogu.

Na tepelné čerpadlo získáte až 130 000 Kč. S žádostí vám pomůžeme a celým procesem vás provedeme.

Na co je možné čerpat kotlíkové dotace

  • Nový topný zdroj - tepelné čerpadlo - včetně nákladů na jeho instalaci
  • Novou otopnou soustavu nebo rekonstrukci otopné soustavy
  • Projektovou dokumentaci
Chci čerpat kotlíkovou dotaci

DOTACE NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Tento dotační program podporuje úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných domech, bytových domech a rekreačních objektech.

Dotaci lze využít na výměnu elektrického topení nebo kotel na tuhá paliva za tepelné čerpadlo. Výše dotace je v tomto případě až 100 000 Kč. V závislosti na typu objektu a zvolené technologii.

Na co je možné čerpat dotaci nová zelená úsporám

  • Nový topný zdroj - tepelné čerpadlo - včetně nákladů na jeho instalaci
  • Novou otopnou soustavu nebo rekonstrukci otopné soustavy
  • Projektovou dokumentaci k novému zdroji
CHCI ČERPAT ZELENOU ÚSPORÁM na tepelné čerpadlo

Kde jsme úspěšně pomohli se získáním dotace

Zdeněk Zoubek

Profíci každým coulem. Velice doporučuji navštívit. Krásně předvedené produkty v provozu. Opravdu skvělý přístup. Fér jednání.

Michal Rada

Výborná zkušenost od počáteční diskuze na for archu, po řešení obchodních i technických formalit po skvělou instalaci. Nejlepší zkušenost v rámci řešení rekonstrukce našeho domu. Navíc výborné a uživatelsky přívětivé webové rozhraní. Kéž by takto vstřícný a profesionální přístup měly všechny firmy. Mohu jen doporučit! Venkovní jednotka Toshiba pro Convert AW 12 je velice tichá.

Pomůžeme vám získat
Tepelné čerpadlo s dotací

* povinná pole

© 2022 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.