AC Heating Blog Jak co nejdříve šetřit v „době covidové?

Jak co nejdříve šetřit v „době covidové?

Učinili jste všechny potřebné kroky na cestě za vlastní kotelnou a pak Vám do toho pandemie tzv. „hodila vidle“? Nebo jste na začátku, chcete se do toho pustit, ale nemůžete se kvůli bezpečnostním opatřením hnout z místa?

Odpojení domu od teplárny je zásadním rozhodnutím a vyžaduje podporu vlastníků bytových jednotek. A ti, aby si záměr schválili, potřebují informace. Jak je ale mezi ně dostat, když se nemůžeme potkat, nemůžeme navštívit realizaci, nemůžeme ani uspořádat schůzi či shromáždění?
Pracovali jsme usilovně na nástrojích a cestách, jak Vám efektivně a rychle pomoci, abyste mohli začít šetřit co nejdříve. Protože v této nelehké době je „každá ušetřená koruna dobrá“.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY
Víme, že osobní zkušenost je nepřenositelná a rozhovor s někým, kdo kotelnu s čerpadly v domě má, je hodnotnější než deset rozhovorů s námi. Nafotili jsme naše realizace a Vy je tak můžete nyní navštívit z pohodlí vlastního obýváku. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme, jako kdybychom tam stáli společně.

ukázka virtuální prohlídky kotelny

Chci vidět jak kotelna vypadá

ANKETY
Potřebujete zjistit, jaká je nálada v domě a kdo chystaný záměr podpoří na shromáždění? Nebo naopak kdo má ještě nějaké pochybnosti, které je potřeba rozptýlit? Připravíme pro Vás anketu v tištěné i v elektronické verzi. Jejím úkolem je informovat o chystaném hlasování, dát prostor pro dotazy, a nejlépe získat mandát výboru pro další kroky k odpojení domu od teplárny.

Chci se dozvědět více o možnosti ankety

WEBINÁŘE
Chcete umožnit vlastníkům bytů se o chystané změně dozvědět více? Dát jim možnost zeptat se na cokoliv, co potřebují vědět, aby se mohli rozhodnout? Uspořádáme pro váš dům tzv. webinář. Jedná se vlastně o informační schůzku online, kdy účastníci webináře mohou klást otázky a odborník jim vše dopodrobna vysvětlí.

Mám zájem o webinář pro náš dům

HLASOVÁNÍ
Ač se to může zdát nereálné, v současné době uspořádat shromáždění a schválit si pořízení vlastní kotelny, jde to! Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a poradíme, jak na to, aby vše proběhlo hladce a v souladu se zákonem.

jak mám postupovat, abychom mohli začít šetřit co nejdříve

Každý den váhání a odkládání Vás stojí stovky až tisíce korun. Stavební řízení potrvá několik měsíců. Správný čas začít je právě teď.
Obraťte se přímo na mne nebo na mé kolegy, kteří mají váš případ na starosti, jsme tu pro Vás.

Za tým AC Heating
Kateřina Chaloupková
tel. +420 720 961 255

Odebírejte novinky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Úspora energií a pohodlí s tepelnými čerpadly od AC Heating

tepelna_cerpadla_setri_ac_heating
Jak efektivně ušetřit na nákladech spojených s vytápěním? Existuje jedna z nejekologičtějších a nejúspornějších technologií, která vám může pomoci snížit energetickou spotřebu a finanční náklady na vytápění ve vašem domě.
Dozvědět se více

Ekonomika fotovoltaických elektráren

ac-heating_tepelne_cerpadlo_fotovoltaika_1
Nejčastější otázky, kterou nám pokládají všichni klienti při prvních jednáních, se týkají rentability fotovoltaických elektráren. Kdy se mi vrátí moje investice? Co s elektřinou, kterou vyrobím, ale nespotřebuji? Odpovědi jsme přehledně shrnuli v článku.
Dozvědět se více

Cena tepelného čerpadla

ac_heating_BD_tepelna_cerpadla_1
Jak optimalizovat investici do tepelného čerpadla
Dozvědět se více

Spojení tepelného čerpadla a fotovoltaiky

ac-heating_tepelne_cerpadlo_fotovoltaika
Představujeme unikátní řešení spolupráce fotovoltaiky s tepelným čerpadlem. Řešení, kterým zvýšíte energetickou soběstačnosti vaší domácnosti, šetříte náklady a technologii tepelného čerpadla. 
Dozvědět se více
Další články
© 2023 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.