Úspora energií a pohodlí s tepelnými čerpadly od AC Heating

Přemýšlíte v současné době, jak efektivně ušetřit na nákladech spojených s vytápěním? Existuje jedna z nejekologičtějších a nejúspornějších technologií, která vám může pomoci snížit energetickou spotřebu a finanční náklady na vytápění ve vašem domě. Řeč je o tepelných čerpadlech AC Heating Convert AW, která jsou vyvíjena a vyráběna společností KUFI INT, s.r.o. v Plzni již od roku 2006.

Spolupracujeme s japonskou společností TOSHIBA, která dodává venkovní jednotky tepelných čerpadel. Díky našim dlouholetým a velmi dobrým zkušenostem s tímto partnerem můžeme garantovat kvalitu našich produktů. Vnitřní jednotky tepelných čerpadel jsou vyráběny v Letkově u Plzně, kde vás velmi rádi po předchozí domluvě přivítáme, abychom vám mohli předvést naši technologii. Naše inteligentní řízení xCC je neustále zdokonalováno našimi vývojáři. Jsme také první na trhu, kteří představili tepelné čerpadlo s plynou regulací, která zajistí nejekonomičtější provoz.

Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo od AC Heating, nemusíte čekat dlouho. Máme tepelná čerpadla skladem, a tak je po podpisu smlouvy obvykle dokážeme namontovat u vás do tří měsíců. Můžete si být tedy jisti, že budete mít vaše tepelné čerpadlo nainstalováno a připraveno na novou topnou sezónu.

Termín montáže si můžeme vyjednat již při prvním jednání a zarezervovat si ho přímo pro vás. Ačkoli se může zdát, že montáž tepelného čerpadla je složitá, ve většině případů trvá pouze jeden den. Před montáží se naši kolegové s vámi včas domluví, aby vyřešili veškeré potřebné záležitosti a montáž proběhla rychle a bez problémů. Mechanici vám před vlastní montáží zašlou SMS zprávu s informací o časovém rozvrhu. Odpoledne odjíždí po zaškolení a odborném předání funkčního tepelného čerpadla. Vy si pak můžete jen sednout a v teple domova si vychutnat šálek kávy nebo čaje.

V AC Heating věříme v kvalitu našich tepelných čerpadel natolik, že poskytujeme záruku na 7 let bez nutnosti placených pravidelných servisních prohlídek a dalších podmínek. Tisíce instalací našich tepelných čerpadel jsou důkazem spokojenosti našich zákazníků.

Po namontování tepelného čerpadla a absolvování školení naše péče o vás nekončí. Vaše tepelné čerpadlo je neustále monitorováno, což nám umožňuje rychle reagovat na případné nestandardní situace. A pokud máte jakékoliv dotazy, naše technická podpora je vám plně k dispozici.

Pokud uzavřete smlouvu s AC Heating do konce června, získáte slevu ve výši 10 000 Kč.

Tak si užijte svou dovolenou s klidem v duši, že máte vytápění na zimu vyřešené!

Pokud máte zájem nebo jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím

  webového formuláře

Jsme tady pro vás!

Michal Miškolci
AC Heating, tepelná čerpadla

Odebírejte novinky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Přejděte na tepelná čerpadla

tepelne_cerpadlo_ac_heating_dum
Ideální čas pro změnu je nyní.
Dozvědět se více

Tepelná čerpadla AC Heating – Inovace v účinnosti pro váš domov

Jak efektivně snížit náklady na vytápění ve vašem domě? Máme pro vás revoluční řešení – představujeme tepelná čerpadla vzduch-voda AC Heating. Tyto čerpadla nejen vynikají v úspoře energie, ale také dosahují lepší účinnosti než systémy tepelných čerpadel země-voda v oblasti rodinných domů.
Dozvědět se více

Novostavba s tepelným čerpadlem Convert AW12/R32: Volba výkonu a pohodlí bez kompromisů

Představujeme nejúčinnější tepelné čerpadlo pro novostavby s podlahovým vytápěním na trhu. Klasicky je dodáváno pro domy s obytnou plochou 90–120 m2. Tepelné čerpadlo dodá nejvyšší výkon za nejméně nákladů. Vhodné je právě pro nízkoenergetické domy, novostavby s podlahovým topením s tepelnou ztrátou 5 až 9 kW, k vytápění, ohřevu užitkové vody, či k ohřevu bazénu.
Dozvědět se více

Ekonomika fotovoltaických elektráren

ac-heating_tepelne_cerpadlo_fotovoltaika_1
Nejčastější otázky, kterou nám pokládají všichni klienti při prvních jednáních, se týkají rentability fotovoltaických elektráren. Kdy se mi vrátí moje investice? Co s elektřinou, kterou vyrobím, ale nespotřebuji? Odpovědi jsme přehledně shrnuli v článku.
Dozvědět se více
Další články
© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.