Úspora energií a pohodlí s tepelnými čerpadly od AC Heating

Přemýšlíte v současné době, jak efektivně ušetřit na nákladech spojených s vytápěním? Existuje jedna z nejekologičtějších a nejúspornějších technologií, která vám může pomoci snížit energetickou spotřebu a finanční náklady na vytápění ve vašem domě. Řeč je o tepelných čerpadlech AC Heating Convert AW, která jsou vyvíjena a vyráběna společností KUFI INT, s.r.o. v Plzni již od roku 2006.

Spolupracujeme s japonskou společností TOSHIBA, která dodává venkovní jednotky tepelných čerpadel. Díky našim dlouholetým a velmi dobrým zkušenostem s tímto partnerem můžeme garantovat kvalitu našich produktů. Vnitřní jednotky tepelných čerpadel jsou vyráběny v Letkově u Plzně, kde vás velmi rádi po předchozí domluvě přivítáme, abychom vám mohli předvést naši technologii. Naše inteligentní řízení xCC je neustále zdokonalováno našimi vývojáři. Jsme také první na trhu, kteří představili tepelné čerpadlo s plynou regulací, která zajistí nejekonomičtější provoz.

Pokud se rozhodnete pro tepelné čerpadlo od AC Heating, nemusíte čekat dlouho. Máme tepelná čerpadla skladem, a tak je po podpisu smlouvy obvykle dokážeme namontovat u vás do tří měsíců. Můžete si být tedy jisti, že budete mít vaše tepelné čerpadlo nainstalováno a připraveno na novou topnou sezónu.

Termín montáže si můžeme vyjednat již při prvním jednání a zarezervovat si ho přímo pro vás. Ačkoli se může zdát, že montáž tepelného čerpadla je složitá, ve většině případů trvá pouze jeden den. Před montáží se naši kolegové s vámi včas domluví, aby vyřešili veškeré potřebné záležitosti a montáž proběhla rychle a bez problémů. Mechanici vám před vlastní montáží zašlou SMS zprávu s informací o časovém rozvrhu. Odpoledne odjíždí po zaškolení a odborném předání funkčního tepelného čerpadla. Vy si pak můžete jen sednout a v teple domova si vychutnat šálek kávy nebo čaje.

V AC Heating věříme v kvalitu našich tepelných čerpadel natolik, že poskytujeme záruku na 7 let bez nutnosti placených pravidelných servisních prohlídek a dalších podmínek. Tisíce instalací našich tepelných čerpadel jsou důkazem spokojenosti našich zákazníků.

Po namontování tepelného čerpadla a absolvování školení naše péče o vás nekončí. Vaše tepelné čerpadlo je neustále monitorováno, což nám umožňuje rychle reagovat na případné nestandardní situace. A pokud máte jakékoliv dotazy, naše technická podpora je vám plně k dispozici.

Pokud uzavřete smlouvu s AC Heating do konce června, získáte slevu ve výši 10 000 Kč.

Tak si užijte svou dovolenou s klidem v duši, že máte vytápění na zimu vyřešené!

Pokud máte zájem nebo jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím

  webového formuláře

Jsme tady pro vás!

Michal Miškolci
AC Heating, tepelná čerpadla

Odebírejte novinky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak na údržbu tepelného čerpadla a je vůbec nějaká potřeba?

údržba tepelného čerpadla
Tepelné čerpadlo je topný zdroj, který umí topit hodně levně a umí ušetřit hodně peněz.  Které nezbytné kroky je třeba provádět při údržbě tepelného čerpadla v závislosti na jeho typu, aby mělo optimální výkon, fungovalo dlouho a bezchybně?
Dozvědět se více

Máte starý kotel? S žádostí o dotaci neváhejte, budou nižší!

ac_heating_konec_starych_kotlu
Se zákazem provozu starých kotlů od 1. 9. 2024 dojde i ke snížení dotací až o desítky tisíc.S přechodem na moderní a ekologický zdroj tepla vám poradíme.
Dozvědět se více

Jak získat v roce 2024 dotaci na tepelné čerpadlo

tepelne_cerpadlo_ac_heating
Přečtěte si, jak splnit podmínky pro kotlíkovou dotaci, kdo má nárok na program Zelená úsporám a jak mohou další finanční podpory – jako jsou dotace na fotovoltaiku – přispět k vaší energetické i ekonomické úspoře.
Dozvědět se více

Přejděte na tepelná čerpadla

tepelne_cerpadlo_ac_heating_dum
Ideální čas pro změnu je nyní.
Dozvědět se více
Další články
© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.