Tepelná čerpadla AC Heating – Inovace v účinnosti pro váš domov

Jak efektivně snížit náklady na vytápění ve vašem domě? Máme pro vás revoluční řešení – představujeme tepelná čerpadla vzduch-voda AC Heating. Tyto čerpadla nejen vynikají v úspoře energie, ale také dosahují lepší účinnosti než systémy tepelných čerpadel země-voda v oblasti rodinných domů.

Srovnání systému AC Heating vzduch–voda s většinou systémů země–voda
Sezónní koeficient účinnosti vytápění (SCOP) dosahující až hodnoty 5,62 u tepelných čerpadel Convert AW9/R32 a Convert AW12/R32 od AC Heating představuje doslova revoluční průlom. Tyto modely nejenže předčí v účinnosti všechna ostatní tepelná čerpadla vzduch–voda, ale i systémy tepelných čerpadel země–voda v oblasti rodinných domů. Ostatní modely s vyšším výkonem až do 20 kW a SCOP 5,2 v nízkoteplotních podmínkách potvrzují výraznou převahu v kategorii systémů vzduch–voda.

Co stojí za tímto vývojem?
Pokrok v oblasti regulace, vývoje chladiv a kompresorů zásadním způsobem ovlivnil efektivitu těchto zařízení. Tento pokrok přináší výrazné úspory v spotřebě energie a zároveň snižuje náklady na pořízení. Pokud nemusíte do systému doplňovat vrty nebo plošné zemní kolektory, ušetříte.

Jak důležitý je správný návrh, instalace i regulace?
Aby tepelné čerpadlo správně fungovalo, musí jej odborník správně navrhnout a instalovat. Naše mnohaleté zkušenosti nám pomáhají vyvíjet stále lepší tepelná čerpadla. Každá instalace je individuální, a proto klademe důraz na kvalitní návrh systému, správnou montáž a následný servis.

Unikátní řídicí systém
Náš řídicí systém xCC je mimořádně sofistikovaný a uživatelsky přívětivý. Zahrnuje všechny základní ovládací funkce od nastavení teploty v domě, regulaci ohřevu TUV, až po funkce nadstavbové a unikátní, díky kterým může reagovat na aktuální počasí, optimalizovat spotřebu ve spojení s fotovoltaikou a mnoho dalšího. Tento systém je klíčový pro dosažení maximální efektivity a pohodlí.

Přijeďte k nám na návštěvu
Přijďte se podívat do našeho showroomu, kde vám rádi představíme naše produkty v reálném provozu. Věříme, že pečlivý přístup, konzultace na místě a prohlídka technologie jsou klíčové pro váš rozhodující krok k úspoře energie a dlouhodobému komfortu.

Za tým AC Heating
Ing. Lubomír Kuchynka

info@ac-heating.cz

Odebírejte novinky

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak na údržbu tepelného čerpadla a je vůbec nějaká potřeba?

údržba tepelného čerpadla
Tepelné čerpadlo je topný zdroj, který umí topit hodně levně a umí ušetřit hodně peněz.  Které nezbytné kroky je třeba provádět při údržbě tepelného čerpadla v závislosti na jeho typu, aby mělo optimální výkon, fungovalo dlouho a bezchybně?
Dozvědět se více

Máte starý kotel? S žádostí o dotaci neváhejte, budou nižší!

ac_heating_konec_starych_kotlu
Se zákazem provozu starých kotlů od 1. 9. 2024 dojde i ke snížení dotací až o desítky tisíc.S přechodem na moderní a ekologický zdroj tepla vám poradíme.
Dozvědět se více

Jak získat v roce 2024 dotaci na tepelné čerpadlo

tepelne_cerpadlo_ac_heating
Přečtěte si, jak splnit podmínky pro kotlíkovou dotaci, kdo má nárok na program Zelená úsporám a jak mohou další finanční podpory – jako jsou dotace na fotovoltaiku – přispět k vaší energetické i ekonomické úspoře.
Dozvědět se více

Přejděte na tepelná čerpadla

tepelne_cerpadlo_ac_heating_dum
Ideální čas pro změnu je nyní.
Dozvědět se více
Další články
© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.