AC Heating Řešení na klíč Bytové domy

levné teplo pro všechny bytové domy

  • Realizujeme od roku 2010
  • Výrazně snižujeme náklady na topení a TUV
  • Navrhujeme a dodáváme kotelny na klíč
  • Jsme licencovaný dodavatel tepla
  • Máme online dispečink
Jak vypadá kotelna s tepelnými čerpadly

ekologické a úsporné vytápění bytových domů pro 21. století

Odpojení od teplárny

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je dnes již běžný zdroj tepla, který zajistí dostatek levného tepla a teplé vody pro bytový dům.

Majitelé domů a bytů se zajímají o pohodlné a spolehlivé možnosti vytápění svých domácností. Hledají řešení, jak snížit výdaje za největší položku v jejich rozpočtu - topení a ohřev vody. Teplo pro bytové domy vyrobené v centrálních výtopnách včetně jeho distribuce ke spotřebiteli je velmi drahé.

Řešením je vlastní kotelna s tepelným čerpadlem. Jedná se o vyzkoušenou a spolehlivou technologii s předpokládanou životností 20 a více let. Majitelé bytů tak získají možnost se svobodně a nezávisle rozhodnout, kolik budou platit za vytápění.

Odpojení od teplárny

Odpojte se a přidejte se k těm, co šetří. S rozvojem nových technologií se postupně mění trendy v energetice a ve způsobech vytápění. Majitelé bytů tak získávají možnost se svobodně a nezávisle rozhodnout, jakým způsobem budou svůj panelový dům vytápět.

Změna dodavatele tepla

Jsme licencovaný dodavatel tepla. Kotelnu můžeme vybudovat na naše náklady a dodávat vám teplo stejným způsobem jako současný dodavatel, jen levněji.

Jak to probíhá

Nezávislé vytápění 365 dní v roce

Můžete o svém topení rozhodovat vy. Získáte tak možnost topit podle potřeby vašeho domu a nastavit si začátek a konec topné sezóny.

Úspora nákladů až 60 %

S vlastní kotlenou s tepelnými čerpadly ušetříte až 60 % nákladů na vytápění a ohřev užitkové vody. Topíte tolik, kolik potřebujete. Platíte pouze to, co opravdu spotřebujete.

Spolehlivost a jistota 24/7

Regulace xCC řídí nejen tepelné čerpadlo, ale i celý systém vytápění vašeho domu. Jde o inteligentní regulaci s jednoduchým intuitivním ovládáním.

Online dohled našeho dispečinku

Kolaudací pro nás zakázka nekončí. Z hlediska provozu zahajujeme službu dispečink. Teplo je tedy dálkově hlídané, tak, jak jste zvyklí.

Nenáročné na prostor

Technologie tepelných čerpadel je z části umístěná na střeše a vlastní kotelna využívá společné prostory domu či strojovnu. Celý systém není prostorově náročný, je možné jej umístit téměř v jakémkoliv bytovém domě.

Záruka až 20 let

Naše dlouholeté zkušenosti s vývojem, výrobou vám dávají jistotu, že se o vás vždy postaráme. První bytové domy spolehlivě vytápíme již od roku 2011. Předpokládaná životnost zařízení je až 20 let.

Servis

Ovládání na dálku je dnes standard. tento standard jsme dále rozšířili o automatickou diagnostiku. Případné servisní zásahy jsou díky tomu velmi rychlé.

Zpětná vazba

Reagujeme na požadavky zákazníků a individuálně je řešíme. Vyhodnocujeme provozní data a provádíme aktualizace systému.

Podívejte se, kde se již levně topí

Zdeněk Zoubek

Profíci každým coulem. Velice doporučuji navštívit. Krásně předvedené produkty v provozu. Opravdu skvělý přístup. Fér jednání.

Pomůžeme vám topit levně a nezávisle.

Kontaktovat Kateřinu

Kateřina Chaloupková

Kateřina Chaloupková

Specialista pro bytové domy

+420 720 961 255

Kontaktovat Kateřinu
© 2023 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.