AC Heating Vlastní kotelna Odpojení od teplárny

Odpojení od teplárny

S rozvojem nových technologií se postupně mění trendy v energetice  a ve způsobech vytápění. Společnost kladě stále větší důraz na efektivitu provozu a na ekologii. Majitelé bytů tak získávají možnost se svobodně a nezávisle rozhodnout, jakým způsobem budou svůj panelový dům vytápět. 

ODPOJTE SE A PŘIDEJTE SE K TĚM, CO ŠETŘÍ

CHCI STUDII ÚSPOR ZDARMA

NEZÁVISLÉ VYTÁPĚNÍ
365 DNÍ V ROCE

Můžete o svém topení rozhodovat vy. Získáte tak možnost topit podle potřeby vašeho domu a nastavit si začátek a konec topné sezóny.

KOMFORT 24/7

Vždy budete mít komfortní teplo v bytě. Vlastní kotelna s tepelným čerpadlem zajistí, že budete mít dostatek tepla a teplé užitkové vody po celý den. Navíc se vyhnete pravidelným letním odstávkám a tím i nucenému otužování.

ÚSPORU NÁKLADŮ AŽ 60 %

S vlastní kotlenou s tepelnými čerpadly ušetříte až 60 % nákladů na vytápění a ohřev užitkové vody. Topíte tolik, kolik potřebujete. Platíte pouze to, co opravdu spotřebujete.

SPOLEHLIVOST A JISTOTU 24/7

Regulace xCC řídí nejen tepelné čerpadlo, ale i celý systém vytápění vašeho domu. Jde o inteligentní regulaci s jednoduchým intuitivním ovládáním. Využívá elektrickou energii vyrobenou fotovoltaickou elektrárnou.

Má to smysl,
topit levně a nezávisle

 vyberte si tepelná čerpadla Convert AW

© 2021 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.