Tepelné čerpadlo vybírejte v létě

Většina našich zákazníků řeší změnu topného zdroje v létě. Je to logické – snadněji naplánujete úpravu kotelny. Neřešíte komplikace spojené s výpadkem topení, které v zimních měsících mohou způsobit rodinnou nepohodu. Hlavně máte stále dost času na to, abyste vše důkladně rozmysleli a ušetřili si tak časový tlak v říjnu, kdy potřebujete a chcete topit „teď, hned“. Nové topení si naplánujete v klidu v létě na sluníčku a na podzim již za vás topí tepelné čerpadlo.

Jak to udělat? Je to jednoduché!
Vaši poptávku rychle zpracujeme. Základní informace, které si řekneme po telefonu nebo po emailu si následně projdeme na místě u Vašeho domu s technikem. Náš tým techniků jezdí po celé ČR. Na místě s Vámi projdeme možnosti a výhody našich tepelných čerpadel. Současně navrhneme takové efektivní a účinné řešení, které bude nejvhodnější pro váš dům. To vše zdarma a nezávazně!

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU TECHNIKA

Jakmile budete mít k dispozici kompletní technické řešení včetně rozpočtu, je ROZHODNUTÍ NA VÁS.
My vám následně zajistíme plnou podporu při přípravě na přechod k vytápění tepelným čerpadlem, tak aby vše dopadlo vaší spokojenosti. Tisíce našich zákazníků jsou důkazem, že svou práci děláme dobře, pečlivě, a hlavně s láskou

První mrazíky vás tedy letos nepřekvapí – pouze otočíte kolečkem a zapnete topení.
Za tým AC Heating
Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.