Realizujeme vytápění dalšího bytového domu

Dovolte nám představit další realizaci bytového domu s tepelnými čerpadly, tentokrát v Novém Jičíně. Jedná se o šestipatrový panelový dům se 24 byty. Majitelé bytů se rozhodli změnit způsob vytápění a zvolili cestu úspor a nezávislého vytápění s tepelnými čerpadly.

Ke každé realizaci přistupujeme individuálně. Pouze se správným návrhem topného zdroje dle potřeb konkrétního objektu, můžeme dostát slibům a dosáhnout požadovaných úspor. Na tento dům jsme navrhli kaskádu 2 tepelných čerpadel AC heating Convert AW19-3P o celkovém výkonu 40 kW. Předpokládané úspory na vytápění a ohřevu užitkové vody jsou 66 %.

Tepelná čerpadla už dávno nejsou pro bytové domy exotickou a nedostupnou záležitostí. Již před několika lety se staly standardní alternativou k ostatním zdrojům tepla. Při vhodném návrhu zdroje s tepelným čerpadlem se do vlastního systému vytápění bytů se zpravidla nezasahuje. Topný zdroj s tepelnými čerpadly se napojí do původního systému ideálně do původních litinových radiátorů. Instalaci je možné provést i během topného období a samotné přepojení pak proběhne během několika hodin. Systém tepelného čerpadla není prostorově náročný a je možné jej umístit téměř v jakémkoliv bytovém domě.

Zajímají Vás další realizované instalace tepelných čerpadel na panelovém domě? Chcete se podívat na bytový dům s tepelnými čerpadly?

Kontaktujte nás! Rádi Vám vše představíme a spočítáme úspory pro Váš dům.

Za tým AC Heating

Hana Fikarová
info@ac-heating.cz

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.