Namontujeme vám tepelné čerpadlo

 

V době, kdy je situace kolem energetiky, ceny energií, úspor energií plná kotrmelců nebo rovnou přemetů, je jistě instalace nového úsporného zdroje tepla do domu krokem správným směrem. Plánujete i vy letos vyřešit nové topení? Pořízení tepelného čerpadla je rychlé, snadné a zajistí Vám nízké provozní náklady do dalších let.

Tepelná čerpadla značky AC Heating vyrábíme, instalujeme do rodinných, bytových domů, firemních a veřejných budov od roku 2006. Instalace tepelného čerpadla není tak složitá, jak se může zdát. S naší pomocí vás navíc nečekají žádná nepříjemná překvapení. Samotná instalace nového tepelného čerpadla trvá obvykle 1 pracovní den. Zakázkou Vás provedeme krok za krokem.

Máme vyrobeno a naskladněno více než 1000 tepelných čerpadel a jsme připraveni vám je namontovat. Naše montážní týmy instalují tepelná čerpadla nepřetržitě celý rok. I teď v zimě pokračujeme v nastaveném tempu, připraveni montovat kdekoliv na území ČR.

Pro rok 2022 posilujeme náš obchodní, výrobní a realizační tým, tak abychom zajistili topení na všech zasmluvněných a připravených zakázkách. Naši spokojení zákazníci jsou důkazem, že práci děláme dobře a s potřebnou precizností.

Vyřešte si úsporné topení již teď a příští topnou sezónu už budete mít doma teplo a pohodlí.

Za tým AC Heating

Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.