Montáže tepelných čerpadel

Plánujete letos vyřešit nové topení? Pořízení tepelného čerpadla je rychlé, snadné a zajistí Vám nízké provozní náklady na další roky.

Naše firma KUFI INT, s.r.o. již 15. rokem úspěšně instaluje tepelná čerpadla AC Heating do rodinných, bytových domů, firemních a veřejných budov. Naše sklady jsou plné, tak abychom mohli uspokojit všechny naše zákazníky a jejich poptávku po úsporném topení. Naši řadu produktů tepelných čerpadel máme připravenou v dostatečném počtu ve všech námi nabízených variantách výkonu.

Instalace tepelného čerpadla není tak složitá, jak se může zdát. S naší pomocí vás navíc nečekají žádná nepříjemná překvapení. Samotná instalace nového tepelného čerpadla trvá obvykle 1 pracovní den. Zakázkou Vás provedeme krok za krokem.

V uplynulém roce jsme posílili náš výrobní a realizační tým, tak abychom zajistili topení na všech domluvených a připravených zakázkách. Naši spokojení zákazníci jsou důkazem, že práci děláme dobře a s potřebnou precizností. Montáže plánujeme a realizujeme v průběhu celého roku. Teď na jaře pokračujeme v nastaveném tempu. Naše montážní týmy jsou připravené instalovat na celém území ČR.

V současné složité době se řídíme nařízeními vlády. Dodržujeme a respektujeme všechna hygienická opatření.

Vyřešte si úsporné topení na jaře a příští topná sezóna už bude v teple a pohodlí.

Za tým AC Heating
Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.