Levné teplo a montáž tepelného čerpadla ještě letos

Podzim je tradičně topenářské období – v této době mají všichni z tohoto oboru napilno. Není divu, sluníčko přestává tolik hřát, teploty padají k nule a lidé potřebují doma zatopit.

Není tomu jinak ani letos a není tomu jinak ani u nás v AC Heating, kde vyrábíme a instalujeme tepelná čerpadla pro vytápění rodinných a bytových domů. Právě kvůli zvýšené poptávce se na toto období dlouhodobě připravujeme pod heslem: „kdo je připraven, není překvapen

Naše sklady se již od jara plní, tak abychom mohli uspokojit všechny naše zákazníky. Naši řadu produktů tepelných čerpadel máme připravenou v dostatečném počtu ve všech námi nabízených variantách výkonu.

Posílili jsme náš výrobní a realizační tým, tak abychom dokázali zajistit topení na všech domluvených zakázkách. Instalace tepelného čerpadla není tak složitá, jak se může zdát. S naší pomocí vás navíc nečekají žádná nepříjemná překvapení. Obvykle trvá 1 pracovní den. Naši spokojení zákazníci jsou důkazem, že práci děláme dobře a s potřebnou precizností.

Současně jsme rozšířili i tým technické podpory, který v době nouzového stavu zajišťuje zaškolení obsluhy po telefonu, v případech, kdy se na místě nemůžeme se zákazníkem potkat. Montáží pro nás zakázka nekončí. Postaráme se o nastavení provozních parametrů tepelného čerpadla. Nestandardní stavy včas zjistíme a odstraníme.

V současné složité době se řídíme všemi nařízeními vlády. Respektujeme a dodržujeme všechna nutná hygienická opatření.

Bez tepla Vás nenecháme.

Za tým AC Heating
Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.