Exkurze SPŠ a VOŠ Volyně

Minulý týden navštívili naši firmu studenti SPŠ a VOŠ Volyně zaměření na projekci TZB a pozemní stavitelství. V rámci exkurze jsme jim představili naši firmu, showroom, výrobu a skladové prostory.

Po úvodní prezentaci s informacemi o firmě a tepelných čerpadlech AC Heating jsme pokračovali se základním představením principu tepelného čerpadla vzduch-voda a jeho správném návrhu na rodinný dům.

Další blok exkurze byl interaktivní program, kde si studenti vyzkoušeli získané informace o tepelném čerpadle v praxi. Jednotlivá stanoviště soutěže byla zaměřena na:

  1. Výroba aneb Smontuj si tepelné čerpadlo – studenti si vyzkoušeli kompletaci části vnitřní jednotky, na čas, podle přiloženého návodu.
  2. Technik aneb Navrhni správně kotelnu pro tepelné čerpadlo – zde jsme představili způsob návrhu kotelny a potřebných komponent v aplikaci rozšířené reality. Studenti si zkusili, jak pracuje technik v naší společnosti.
  3. Chytrá hlava - Quiz aneb co vím o tepelném čerpadle – na posledním stanovišti jsme otestovali, co všechno si studenti pamatují o teleném čerpadle.

Řádná soutěž se neobejde bez zasloužené odměny. Při závěrečném vyhodnocení obdržel nejlepší tým poukázku na nákup elektroniky dle vlastního výběru.

Děkujeme za příjemné odpoledne, plné podnětných dotazů.

Za tým AC Heating

Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.