Aktuální informace k dodání a montáži tepelného čerpadla

Současná situace na trhu s cenami energií přináší zvýšenou poptávku po obnovitelných zdrojích. Zákazníci se často ptají na otázky spojené s pořízením tepelného čerpadla, možných termínech a vývojem cen zařízení. Věříme, že následující informace oceníte pro Vaše další rozhodování.

Má smysl teď poptávat tepelné čerpadlo?
Určitě ano. Situace, kdy poptávka převyšuje několikanásobně celkovou montážní kapacitu všech dodavatelů na trhu, bude trvat dlouho. Stále platí, kdo dříve přijde, ten dříve topí. K lidem řešícím ceny elektřiny za provoz elektrokotle a k žadatelům o kotlíkové dotace přibyli zákazníci s plynovými kotli. Bohužel, je velmi pravděpodobné, že tento scénář se v následujících měsících, možná i letech, nezmění.

Jak tedy poptat?
Standardně, použijte náš webový formulář. Ozveme se Vám co nejdříve. Prosím, počítejte s tím, že „co nejdříve“ může být v dnešní době i více než týden. Pracujeme naplno, děkujeme za pochopení.

Máte co instalovat?
Ano, máme. Skladové zásoby klíčových komponent na roky 2022 i 2023 máme zajištěny. Bohužel, realizační kapacity máme limitovány a termín spuštění může být delší i než 9 měsíců od data uzavření smlouvy.

Jak to bude s cenami?
Nemůžeme vyloučit, že ceny tepelných čerpadel, souvisejících prací a příslušenství se budou zvyšovat. Ceny zasmluvněných tepelných čerpadel vám samozřejmě smluvně garantujeme.

Chceme vás ujistit, že tepelná čerpadla stále vyrábíme a montujeme. Výrobní a montážní kapacity stále navyšujeme. I přesto jsou realizační termíny výrazně delší než dříve.

Za tým AC Heating
Jiří Honzík

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.