Chcete letos topit a chladit v jednom?

Počasí je během posledních dvou zim a dvou let značně nevyzpytatelné. Jak připravit dům, aby v něm bylo v zimě teplo a v létě chladno? Aby netrpělo vaše pohodlí, zdraví a peněženka? Doba jde dopředu, pokrok jde dopředu. Není třeba hledat více, máme zařízení, které vám umožní udržovat příjemné klima v domě. A to jak v zimě, tak v létě.

Tepelné čerpadlo je zdroj tepla
Máte-li dům domek nebo domeček, vždy máte možnost zvolit variantu, která je šetrná k životnímu prostředí a ušetří nemalé peníze. Naše produktová řada tepelných čerpadel má rozpětí výkonu 9-28 kW a nabízí řešení pro každý dům. Navíc svůj volný čas trávíte s rodinou nebo se věnujete koníčkům, namísto přípravě dřeva, skládání uhlí a přikládání do kotle.

Tepelné čerpadlo je zdroj chladu
Tepelné čerpadlo může fungovat i v opačném režimu než topení, tedy umí i chladit. Tento postup lze aplikovat pouze na systém s podlahovým vytápěním. Nutností je chytrá regulace xCC, která ohlídá rosné body, abyste na podlaze neměli louže s vodou:-)

Neřešte tedy výkyvy počasí. Je jedno, jestli přijde tuhá zima a po ní horké léto. S tepelným čerpadlem Vám bude vždy příjemně - chytrá regulace xCC spolupracuje s  předpovědí počasí. Navíc klima v domě můžete ovládat odkudkoliv, pomocí chytré aplikace v telefonu či tabletu - zde pro vás máme připravené DEMO chytré regulace xCC.

nebo si rovnou napište pro rozpočet na tepelné čerpadlo

Za tým AC Heating
Hanka Fikarová

Odebírejte novinky

© 2024 KUFI INT, s.r.o., Vytvořeno v Beneš & Michl.