Kontakt KUFI INT, s.r.o.

KUFI INT, s.r.o.

Staroplzenecká 177
326 00 Plzeň - Letkov

IČ:   26410656
DIČ: CZ26410656

Firma je zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu C, vložce 18464

Tel: +420 373 749 033
E-mail: info@ac-heating.cz

 

Provozní doba:
Po - Pá 8:00 - 17:00

 

GPS souřadnice: 49.7264825°N, 13.4631567°E

 

 

KOTLÍKOVÁ DOTACE 2017

neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených kontaktech:

tel.: +420 777 085 665

email: kotliky@ac-heating.cz

 

 

 

Obchodní oddělení:


Mgr. Pavel Otevřel
tel.: +420 775 111 185
e-mail: potevrel@ac-heating.cz
firemní zákazníci

Petr David
tel.: +420 777 940 154
e-mail: pdavid@ac-heating.cz

Vlastimil Vait
tel.: +420 776 608 320
e-mail: vvait@ac-heating.cz

Ing. Jiří Honzík
tel.: +420 731 071 599
e-mail: jhonzik@ac-heating.cz

Ing. Václav Ježek, Ph.D.
tel.: +420 736 124 299
e-mail: vjezek@ac-heating.cz

Ladislav Harbáček
tel.: +420 773 800 276
e-mail: lharbacek@ac-heating.cz

Zdeněk Brázda
tel.: +420 725 539 823
e-mail: zbrazda@ac-heating.cz
 

Tomáš Kosa
tel.: +420 720 036 248
e-mail: tkosa@ac-heating.cz
 

Obchodní oddělení bytové domy:

 

Ing. Petr Englmaier
tel.: +420 720 036 245
e-mail: penglmaier@ac-heating.cz

Ing. Jiří Polívka, Ph.D.
tel.: +420 773 638 083
e-mail: jpolivka@ac-heating.cz
 

 

 

Administrativní oddělení:


Administrativa
tel.: +420 377 749 033

Ing. Zuzana Hanzlíková
tel.: +420 776 699 840
e-mail: zhanzlikova@ac-heating.cz

Mgr. Hana Fikarová
tel.: +420 373 749 033
e-mail: hfikarova@ac-heating.cz
marketing

Bc. Kateřina Voráčková
tel.: +420 775 555 758
tel.: +420 373 749 032
e-mail: kvorackova@ac-heating.cz
logistika, fakturace

 

Technické oddělení:

 

Martin Chum
tel: +420 605 537 694
e-mail: mchum@ac-heating.cz

Ing. Miroslav Krist
tel: +420 608 255 606
e-mail: mkrist@ac-heating.cz

Luděk Hoch
tel: +420 725 480 876
e-mail: lhoch@ac-heating.cz

Ing. Martin Neprášek
tel: +420 775 211 302
e-mail: mneprasek@ac-heating.cz

Karel Zeman
tel: +420 607 075 324
e-mail: kzeman@ac-heating.cz
Projekční podpora, projektant

 


 

Technická podpora, servis:


Technická podpora
tel: +420 737 039 833
e-mail: servis@ac-heating.cz

 

Realizace zakázek, montáže:


František Holšan
tel.: +420 773 211 733
e-mail: fholsan@ac-heating.cz

Vedení společnosti:

Ing. Lubomír Kuchynka
jednatel
tel.: +420 777 651 188
e-mail: lkuchynka@ac-heating.cz
 

Ing. Michal Fiala
jednatel

e-mail: mfiala@ac-heating.cz
 

Josef Fiala
jednatel
 
e-mail: jfiala@ac-heating.cz
 

Kontakt Rakovník/Louny:

Ing. Ondřej Mazura
tel: +420 602 573 391
e-mail: tc.mazura@gmail.com

Kontakt Ostrava:

Bc. Adam Bíbr
tel: +420 728 012 200
e-mail: AdamBibr@gmail.com
 

Kontakt Šluknov/Varnsdorf:

Karel Bureš
tel.: +420 158 554
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz k tepelným čerpadlům?
Napište nám
nebo zavolejte na 775 640 374.

Navštivte nás na Veletrhu ForArch 2017

2017  
05.09.
Zašleme Vám vstupenku zdarma.

[ celý článek ]

Jak začít s výběrem tepelného čerpadla

2017  
25.08.
Rozhodli jste se vytápět Váš dům tepelným čerpadlem. Na trhu je v tomto oboru nabídka velmi bohatá. Jak se v ní zorientovat? Co by měl zájemce o tepelné čerpadlo vědět a jak při výběru postupovat?

[ celý článek ]

Kotlíkové dotace se opět rozbíhají

2017  
04.08.
Plánujete využít kotlíkovou dotaci na výměnu starého kotle za tepelné čerpadlo?

[ celý článek ]

Archiv článků  




Napište nám Zavolejte nám