Bytové domy

Řešení vytápění pro:
- panelové domy
- cihlové činžovní domy
- novostavby bytových domů

Komerční objekty a státní sféra

Řešení vytápění pro:
- autosalony
- školy
- administrativní budovy

Pensiony, hotely

Řešení vytápění pro:
- malé pensiony
- velké hotely
- bazény

Řešení vytápění velkých objektů.

Aplikace s velkými tepelnými ztrátami vyžadují velké výkony topných zdrojů. Čím vyšší je spotřeba tepla, tím vyšší jsou samozřejmě i úspory nákladů na vytápění. My realizujeme vyšší výkony pomocí kaskád tepelných čerpadel. Výhodou tohoto řešení je rozšiřitelnost do budoucna, vysoká spolehlivost a účinnost. Toto je zajištěno používáním standardních komponentů prověřených na tisících instalací.

V současné době instalujeme kaskády tepelných čerpadel obvykle do bytových domů a pensionů, resp. hotelů. Obvyklé jsou aplikace o několika stovkách kilowatů instalovaného topného výkonu.  

Máme zkušenosti i s velkými aplikacemi v průmyslu, například v zemědělství. V Irsku jsme realizovali vytápění několika desítek vepřínů. Byla tam instalována technologie o souhrnném výkonu přibližně 4 MW a stále se rozšiřuje.

Velké aplikace s kaskádami tepelných čerpadel jsou velmi náročné na projekční návrh a vyžadují vyšší kompetenci dodavatelské firmy, zejména zkušenosti. My je máme.

 

Máte dotaz k tepelným čerpadlům?
Napište nám
nebo zavolejte na 775 640 374.

Navštivte nás na Veletrhu ForArch 2017

2017  
05.09.
Zašleme Vám vstupenku zdarma.

[ celý článek ]

Jak začít s výběrem tepelného čerpadla

2017  
25.08.
Rozhodli jste se vytápět Váš dům tepelným čerpadlem. Na trhu je v tomto oboru nabídka velmi bohatá. Jak se v ní zorientovat? Co by měl zájemce o tepelné čerpadlo vědět a jak při výběru postupovat?

[ celý článek ]

Kotlíkové dotace se opět rozbíhají

2017  
04.08.
Plánujete využít kotlíkovou dotaci na výměnu starého kotle za tepelné čerpadlo?

[ celý článek ]

Archiv článků  
Napište nám Zavolejte nám