Tepelná čerpadla pro Váš dům

Tepelná čerpadla s kotlíkovou dotací až 127 500,- Kč

Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo ke dni 16. 3. 2017 prostřednictvím Státního fondu životního prostředí ČR 67. výzvu pro podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Operačního programu Životní prostředí (dále jen OPŽP) 2014 – 2020. Pro žadatele je připraveno 3,4 miliardy korun. Tato výzva je určena krajům, které tak prostřednictvím svého projektu podaného do Operačního programu Životní prostředí získají další prostředky na kotlíkové dotace, aby mohly vyhlásit druhé kolo příjmu žádostí.

Nová výzva bez nutnosti mikroopatření. Jeden z rozdílů oproti první výzvě je, že nově žadatelé nemusejí realizovat mikroopatření, kterým by zlepšili energetickou náročnost domu. Sníží se tím částka, kterou žadatel musí vydat na výměnu zdroje.

Na co je možné kotlíkové dotace čerpat:

  • zdroj včetně nákladů na instalaci - tepelné čerpadlo
  • nová otopná soustava
  • rekonstrukce otopné soustavy
  • projektová dokumentace

 

JE NEJVYŠŠÍ ČAS: Aby bylo možné kotlíkové dotace získat a včas vyřídit, je nutné již v tento okamžik zahájit přípravu technického řešení, dokumentace a žádosti.

POPTEJTE NÁS PROTO IHNED. Vše potřebné pro Vás připravíme a zajistíme!

 

CHCETE ZÍSKAT AKTUÁLNÍ INFORMACE Z VAŠEHO KRAJE?

ZAŠLETE NÁM KONTAKT, POSTARÁME SE O VÁS.

 

PŘEHLED Z JEDNOTLIVÝCH KRAJŮ:

Jako první vyhlásil druhé kolo kotlíkových dotací Moravskoslezský kraj. Od 29. 6. 2017 je možné se registrovat v elektronickém dotačním systému. Příjem žádostí byl zahájen 5. září 2017 od 10 hodin. Kraj přijímá žádosti pouze elektronicky. Pro žadatele je připraveno téměř 900 mil. Kč.

Dále zahájil kotlíkové dotace Karlovarský kraj, spuštění elektronického přijímání žádostí proběhlo 30.8.2017 a stále běží. 

Následuje Středočeský kraj a to 4.10.2017 a Jihomoravský kraj od 16.10.2017

30.10.2017 začíná přijímat žádosti Jihočeský kraj. Od 31.10.2017 přijímá žádosti i Pardubický kraj a Plzeňský kraj. Ostatní kraje, Plzeňský, Olomoucký, Ústecký, Zlínký a další, zahájí příjem žádostí v průběhu podzimu letošního roku.

 

 

Chcete i Vy tepelné čerpadlo s dotací?

 

V českých domácnostech je přibližně 400 tisíc starých a nejvíce znečišťujících kotlů, které se od roku 2022 nesmí používat. Díky Kotlíkovým dotacím dojde k výměně pouhé čtvrtiny z nich, ostatní si budou muset kotel vyměnit z vlastních finančních zdrojů. Nejrychleji podané žádosti budou mít obrovskou výhodu!

V rámci první výzvy kotlíkové dotace jsme instalovali více než 250 tepelných čerpadel.

Zažádejte včas a vyřešte s námi výměnu starého kotle za tepelné čerpadlo!

Zdarma Vám pomůžeme s vyřízením žádosti.

Kontaktujte nás na telefonu 777 085 665, e-mailem na kotliky@ac-heating.cz nebo zašlete dotaz pomocí poptávkového formuláře.

 

 

 

 

Máte dotaz k tepelným čerpadlům?
Napište nám
nebo zavolejte na 775 640 374.

Navštivte nás na Veletrhu ForArch 2017

2017  
05.09.
Zašleme Vám vstupenku zdarma.

[ celý článek ]

Jak začít s výběrem tepelného čerpadla

2017  
25.08.
Rozhodli jste se vytápět Váš dům tepelným čerpadlem. Na trhu je v tomto oboru nabídka velmi bohatá. Jak se v ní zorientovat? Co by měl zájemce o tepelné čerpadlo vědět a jak při výběru postupovat?

[ celý článek ]

Kotlíkové dotace se opět rozbíhají

2017  
04.08.
Plánujete využít kotlíkovou dotaci na výměnu starého kotle za tepelné čerpadlo?

[ celý článek ]

Archiv článků  
Napište nám Zavolejte nám